В’єтнам

Україно – В’єтнамський центр бізнес партнерства.

Vitoil Ltd пропонує свої послуги з надання допомоги в організації пошуку та подальшого постачання необхідних Вам товарів з різних регіонів В’єтнаму.

Завдяки багаторічному досвіду роботи з ринком В’єтнаму та присутності співробітників Vitoil Ltd на постійній основі у В’єтнамі, ми надаємо маркетингові послуги для українських та європейських підприємств з пошуку товарів та бізнес партнерів на території В’єтнаму, супроводжуємо постачання від виробника до замовника покупця.

Достовірна інформація про В’єтнам.

Наша допомога для українських компаній є дуже важливою.

Надаємо своєчасну підтримку пошуку партнерів на ринку В’єтнаму.

Ми допомагаємо українським компаніям у зборі та отриманні інформації щодо необхідних товарів. Ви оперативно знатимете хто виробляє ці товари, яка їх вартість та які аналогічні товари ще виробляються на території В’єтнаму.

Якщо Вас цікавлять конкретні підприємства то ми проінформуємо Вас про фабрики, заводи-виробники, про якість виробленої ними продукції та асортимент товарів, що випускаються.

Якщо Ви вирішили закупитися, ми допоможемо розмістити Ваші замовлення на в’єтнамських підприємствах. Проконтролюємо терміни виконання та якість виготовленої продукції. Організуємо закупівлю та оформлення документів на експорт з В’єтнаму та доставимо Ваші товари за вказаною Вами адресою морським чи авіа шляхом.

Якщо Ви захочете особисто відвідати підприємство, де плануєте розмістити своє замовлення, ми допоможемо в організації бізнес-поїздки.

Запропонуємо Вам ділову програму з відвідування підприємств, що цікавлять. А у вільний від комерційних справ час організуемо культурно-екскурсійну програму, за бажанням.

Наші бізнес-гід — перекладач супроводжуватимуть Вас протягом усього перебування у В’єтнамі.

За допомогою нас українські кампанії вже здійснили постачання для свого бізнесу:

Для розуміння можливостей постачання продукції та побудови взаємовигідних відносин з виробниками з В’єтнаму ми зробили огляд різних галузей промисловості В’єтнаму.

      Через високий попит на китайські товари ринок В’єтнаму залишається недооцінений бізнесменами. Прочитайте, будь ласка, наведений нижче огляд і Ви дізнаєтеся про потенціал та можливості, які відкриває ринок В’єтнаму для українських підприємств та бізнесменів.

В’єтнам.

Столиця місто Ханой.

Великий промисловий центр та важливий порт колишній Сайгон, тепер Хошимін.

Зовнішньоекономічна діяльність В’єтнаму.

В’єтнам експортує сиру нафту, морепродукти, рис, каву, каучук, чай, одяг та взуття. Основні покупці — США 18,9%, Японія 13,6%, Китай 7,2%, Австралія 6,7%, Сінгапур 4,2%.

Довгий час економічному зростанню В’єтнаму заважало американське ембарго та надмірна опіка Радянської держави — закордонний капітал у країні не вітався. У грудні 1988 року в’єтнамський уряд ухвалив закон про іноземні інвестиції, яким гарантував компаніям з інших держав, що їхнє майно та прибуток не будуть націоналізовані. У В’єтнам потягнулися спочатку компанії з країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону, насамперед Південна Корея та Австралія, а потім і багато інших. А 1997 року парламент В’єтнаму дозволив усім провінціям і округам самостійно здійснювати зовнішньоторговельні операції. З 11 січня 2007 року В’єтнам став 150-м членом Світової організації торгівлі (СОТ).

Сільське господарство та Харчова промисловість.

В’єтнам — у минулому аграрна країна з промисловістю та економікою, що швидко розвиваються. Два центри сільського господарства: дельта річки Хонгха (на півночі) та дельта Меконга (на півдні). Основна сільськогосподарська культура — рис (понад 80% посівів). Обробляють також кукурудзу, батат, каву, чай, маніок, банани, ананаси, кокосові пальми, арахіс, джут, цитрусові, цукрову тростину, тютюн, бавовник, а також каучуконоси. Також розводять велику і дрібну рогату худобу, свиней і свійську птицю.

Види експортної сільгосппродукції. Сільськогосподарську продукцію на експорт виробляють усі, без винятку, провінції В’єтнаму. Основний обсяг експорту дає рослинна продукція: рис, кава, зелений чай, чорний чай, кеш’ю, овочі, фрукти, квіти, каучук.

Виробництво морепродуктів. Основний прибуток отримується за рахунок вилову макрелі, креветок і тунця. В даний час уряд В’єтнаму ухвалив рішення про розширення прибережного морського лову у зв’язку зі зміною попиту споживачів на товари морського вилову в багатьох країнах світу.

Підприємства з вилову, виробництва та переробки риби та інших морепродуктів знаходяться практично у всіх прибережних провінціях В’єтнаму. Форми власності: державна та приватна, є й спільні підприємства. Обсяги виробництва дуже різні. Рибальський флот країни налічує десятки тисяч судів малого тоннажу і займається прибережним ловом. Враховуючи, що В’єтнам уже обігнав Росію за тоннажем щорічно побудованих на його судноверфях торгових суден, то, ймовірно, він може швидко побудувати океанічний рибальський флот.

Крім не обробленої риби та молюсків, випускається багато товарів у вигляді напівфабрикатів та готових страв із цих морепродуктів.

Найбільше товаровиробників та експортерів морепродуктів розташовано на півдні В’єтнаму: у м. Хошимині (близько 60-ти), у провінції Кхань Хоа (близько 20-ти), у дельті річки Меконг, у тому числі у провінції Камау (близько 20-ти).

В даний час з В’єтнаму експортуються такі види риби та інших морепродуктів:

— морський язик, тунець, макрель, окунь, камбала, акула;

— прісноводна риба сімейства сомових, сибас, пангасіус, тилапія та інша прісноводна риба;

— креветки, краби, кальмари, восьминоги, двостулкові молюски;

— сушені морепродукти;

— жаб’ячі лапки.

У промисловості останнім часом набули розвитку наукомісткі галузі, тепер вони переважають у метало- та деревообробній галузях.

Як і раніше, одними з найрозвиненіших галузей продовжують бути харчова і текстильна промисловість.

Деревообробна промисловість.

Однією з важливих статей експорту в’єтнамського стає продукція деревообробки. Дохід від її експорту сягає $1 млрд. В’єтнам експортує лісопродукцію до 120 країн. Найбільший імпортер — США, а також Японія та країни Євросоюзу.

Основні деревообробні підприємства розташовані на півдні та в центральній частині країни. Тільки в одній південній провінції Бінь Дуонг розташовано 200 деревообробних компаній, 64 з яких з іноземними інвестиціями.

При імпорті меблів з В’єтнаму слід вивчати, за якою технологією вони були виготовлені. В’єтнам – країна з вологим кліматом. В Україні повітря більш сухе, тому меблі, виготовлені не для експорту до країн із сухим кліматом, можуть розтріскуватися.

Одяг та текстиль.

Виробництво одягу та текстилю у В’єтнамі в останні 5 років вийшли на нові якісні та кількісні рівні. У країні працює понад 2000 швейних фабрик, крім безлічі великих швейних майстерень.

Близько 200 в’єтнамських та іноземних фірм, що працюють у В’єтнамі, використовують системи від Gerber, включаючи таких гігантів, як Vinatex, Viet Tien, Thanh Cong Garment, Triumph, Adidas та Urban Sofa.

Бренди одягу, що поставляється з В’єтнаму на експорт, розробляється в лабораторіях всесвітньо відомих фірм Німеччини, Канади та інших країн, які мають у В’єтнамі свої виробничі потужності з пошиття одягу.

У В’єтнамі шиється одяг таких фірм як «Адідас» (Adidas), «Найк» (Nike), «Квіксільвер» (Quiksilver), American Eagle Outfitters, Gucci, Valentino, Hugo Boss та інших.

Quiksilver є відомим світовим виробником обладнання та одягу для любителів серфінгу та сноуборду. Випускає для чоловіків та жінок штани, джемпери, джинси, повсякденний одяг, одяг для серфінгу, светри, топи.

Підприємства В’єтнаму ліцензовані для виробництва товарів з маркою таких всесвітньо відомих брендів як Рента (Renta), Аояма (Aoyama), Ан Тейлор (Ann Taylor), Кальвін Кляйн (Calvin Klein), Метро Кеш енд Керрі (Metro Cash & Carry), Парксон (Parkson), Бенеттон (Benetton), Коннекшн (Connection), Манго (Mango).

Текстиль

У В’єтнамі понад 1 тис. ткацьких фабрик. 30% всієї текстильної продукції В’єтнаму посідає частку корпорації «Винатекс» (Vinatex). Зараз В’єтнам починає виробляти свою пряжу, що дозволить знизити собівартість в’єтнамського текстилю.

Виробники одягу об’єднані у В’єтнамську асоціацію текстилю та одягу. До неї входять близько тисячі підприємств.